Medinės durys

Medinių durų gamyba. Gaminame įvairaus profilio frezuotas medines duris iš natūralios medienos pušies ir uosio.

Medines vidaus duris gaminame pagal Jūsų norus ir pageidavimus. Atsižvelgdami į Jūsų interjerą pritaikome esamus modelius arba siūlome naujus. Medines duris išsimatauojame, pagaminame ir įmontuojame. Klientui pageidaujant, duris lakuojame, beicuojame, įstatome vyrius, spynas, rankenas, stiklus, tarpines.

Konstrukcija: medinės vidaus durys susideda iš staktos ir varčios. Durų varčia – medžio masyvo rėmas su įsprūdais ir dekoratyvinėmis juostomis arba be jų. Durų varčios gaminamos su užkaitu, o į staktą įleidžiama tarpinė. Tai užtikrina durų sandarumą, pagerina garso izoliaciją. Staktos gaminamos pagal sienų storį. Durys gali būti su slenksčiu arba be jo.
Medžiagos: Medinių durų gamyba tik iš klijuotos A/A kokybės medžio masyvo. Klijuojama uosio ir pušies mediena išdžiovinta iki 8±1 % drėgnumo. Naudojami PVA D4 klasės klijai.
Apdaila: Medinės durys yra lakuojamos, dažomos, beicuojamos, alyvuojamos pagal jūsų individualius reikalavimus.
Apvadai: Medinių durų apvadų stilius ir spalva paprastai derinami prie durų modelio ir spalvos.
Stiklinimas: Klientas gali pasirinkti stiklo, kuriuo stiklinamos durys, spalvą; Durims galite pasirinkti pageidaujamą paprastą, dekoruotą, tonuotą, raižytą, spalvotą ar vitražinį stiklą. Standartiniams durų modeliams naudojamas stiklo storis yra 4 mm, o duryse kuriose reikalingas tvirtesnis stiklas siūlome 6mm stiklą.
Matmenys: Medžio durys gaminamos pagal jūsų individualius matmenis.
Gamyba:Medinės durys gaminamos Panevėžyje esančioje gamykloje. Visas durų gamybos procesas yra prižiūrimas patyrusių meistrų.
Dizainas: Durys gaminamos pagal mūsų siūlomus, kliento ar jo dizainerio sukurtus projektus. Dauguma durų konstrukcijos elementų gaminami nenaudojant automatizuotų linijų.Kiekvienos durys yra unikalios.

Garantija: Savo gaminamoms medinėms vidaus durims suteikiame 5 metų garantiją.